MissSare
Tesis denetimlerinden memnun ayrıldılar

Tesis denetimlerinden memnun ayrıldılar

Tarih 09 Şubat 2016, 09:56 Editör Haber Merkezi

Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi tarafından Osmaniye'deki özel beden eğitimi ve spor tesislerinin denetimi yapıldı.

Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi tarafından Osmaniye'deki özel beden eğitimi ve spor tesislerinin denetimi yapıldı.

Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Sağlık İşleri Daire Başkanı Opr.Dr. Adnan Hasanoğlu, ile Spor Kuruluşları Daire Başkanı Osman Gümüş'ün de aralarında bulunduğu heyet, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile Birlikte Osmaniye'deki özel beden eğitimi ve spor tesislerinin bir kısmında, çalışma ortamlarını temizlik açısından yönetmelikte belirtilen maddeler doğrultusunda incelemede bulundu.

 

Salonlarda yaşanacak her türlü kazanın, sağlıksız ortamın önüne geçmek için bu tür denetimlerin sıklaşacağı, eksikliklerin giderilmesi için yeni yönetmelik çıkarılacağı belirtildi.

Sağlık İşleri Daire Başkanı Adnan Hasanoğlu, yaptığı açıklamada, Osmaniye'deki özel beden eğitimi ve spor tesislerinin denetimlerini yaptıklarını belirterek, "Denetimler sonucunda Osmaniye'deki tesislerin genel durumundan memnunuz. Bizlere kolaylık sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve Personellerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz" dedi. Haber Merkezi

Bu haber 491 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Spor

Turnuvaya 40 sporcu katıldı

Turnuvaya 40 sporcu katıldı Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Osmaniye tenis il temsilciliği tarafından Kadirli ilçesinde ten...

Yarışmalara 123 sporcu katıldı

Yarışmalara 123 sporcu katıldı Osmaniye’de “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla Atletizm yarışmaları yapıldı.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU