MissSare
Şampiyon özel sporcular, Loğoğlu’nu ziyaret etti

Şampiyon özel sporcular, Loğoğlu’nu ziyaret etti

Tarih 16 Eylül 2020, 01:53 Editör Haber Merkezi

Para Tekvando şampiyonasında Türkiye birincisi Adem Genç ve Türkiye beşincisi olan Hanifi Bayhan Özel Sporcularımız Osmaniye Gençlik ve Spor il Müdürü Mustafa Loğoğlu’nu ziyaret etti.

Ankara’da yapılan Para Tekvando şampiyonasında Osmaniye’yi temsil eden büyükler Kategorisinde Adem Genç yarışmada Türkiye 1.si olurken Hanifi Bayhan Türkiye 5.cisi olarak derce elde etti. Osmaniye Gençlik ve Spor il Müdürü Mustafa Loğoğlu’nu ziyaret eden Özel Sporcular, 8-10 Mart 2020 tarihinde Hırvatistan’da düzenlenecek olan Avrupa Para Tekvando Şampiyonasının korona virüs nedeniyle ertelendiğini Kasım ayı içerisinde ya da 2021 yılında gerçekleşeceğini belirtti. İlk kez Türkiye dışında bir ülkede yarışmaya katılacağını belirten Adem Genç, "Hırvatistan’da bir birincilik alırsam benim ve ülkem adına çok büyük bir başarı elde etmiş olacağım. Genç, Şampiyonanın ertelenmesini kendileri için avantaj olarak gördüklerini, fazla çalışma ve eksikliklerini görme imkânı bulduklarını kaydetti. Haber Merkezi

Bu haber 12 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Düziçi’nde uyuşturucu operasyonu

Düziçi’nde uyuşturucu operasyonu Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 kişi yakalandı.

Toprakkale’de resmi kurumlar dezenfekte ediliyor

Toprakkale’de resmi kurumlar dezenfekte ediliyor Osmaniye’nin Toprakkale İlçesinde Toprakkale Belediyesi'nin dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

      BASIN İLAN KURUMU


      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU