MissSare
Komik tiyatro ilgiyle izlendi

Komik tiyatro ilgiyle izlendi

Tarih 28 Kasım 2013, 09:00 Editör Haber Merkezi

Kadirli'de Bir Adım Tiyatro'nun "Komikse Komik" müzikali sahnelendi.

Kadirli'de Bir Adım Tiyatro'nun "Komikse Komik" müzikali sahnelendi.

Devlet Bahçeli Kültür Merkezi'nde, Muzaffer İzgü'nün yazdığı ve güncel hayatta yaşanan olayların anlatıldığı müzikalde Ebru Karaman, Ender Gülçiçek, Ferdi Atuner, Şeyma Terzioğlu, Soner Türker ve Yaşar Aydınlıoğlu rol aldı.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, her yıl belediye çalışmalarının yanında sosyal, kültürel ve diğer alanlarda çeşitli programlar düzenlediklerini belirterek, etkinliğin yoğun ilgi görmesinin kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Kadirli Belediyesi olarak kültürel çalışmalara önem verdiklerini ifade eden Tarhan, "Kadirli'de sosyal ve kültürel anlamda kendini geliştirmiş birçok insan var. İlçemiz insanları bu tür etkinliklere susamış durumda. Biz de insanlarımıza kültürel anlamda da hizmet etmeye önem veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Kadirli'ye gelerek bizleri mutlu eden Bir Adım Tiyatro ekibine teşekkür ediyoruz" dedi. Menderes Özat

Bu haber 2583 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür Sanat

Şenlikler hazırlıkları tamamlandı

Şenlikler hazırlıkları tamamlandı Osmaniye Folklor Araştırma Derneğinin (OFAD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çukurova Âşıklar Bayramının 16 n...

Eğitim-öğretim milletlerin en önemli meselesidir

Eğitim-öğretim milletlerin en önemli meselesidir AK Parti Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Sait Kıraç, İlköğretim Haftası sebebiyle bir mesaj yayınladı.

      BASIN İLAN KURUMU


      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU