MissSare
Yayınlar sistem sayesinde hızlı yayınlanacak

Yayınlar sistem sayesinde hızlı yayınlanacak

Tarih 14 Aralık 2019, 09:55 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinin (OKÜ) 2018 veri girişi tamamlanan Açık Erişim Sistemi tanıtım toplantısı ve hizmet içi eğitimi yapıldı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinin (OKÜ) 2018 veri girişi tamamlanan Açık Erişim Sistemi tanıtım toplantısı ve hizmet içi eğitimi yapıldı.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca başlatılan çalışmalar neticesinde OKÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nca altyapısı hazırlanan sistem kütüphanede yapıldı.
 
OKÜ Açık Erişim Sistemi’nin tanıtım toplantısı ve hizmet içi eğitiminin açılış konuşmasını akademik personelin Açık Bilim/Açık Erişim temsilcisi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç yaptı.

Üniversite akademik personelinin yaptıkları yayınları hızlıca bu sisteme girmeleri yönünde görüşünü paylaşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, “Bilim, her zaman sahip olduğumuz bir güç değil, bilim ulaşabildiğimiz ve paylaşıldığı zaman bilgiye dönüştüğünde güçtür.” dedi.
 
Düzenlenen tanıtım toplantısı ve hizmet içi eğitime Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir Uludağ, Kütüphane Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök, OKÜ Fakülte ve Yüksekokul temsilcileri ile kütüphaneciler katıldı.  Haber merkezi

 

Bu haber 19 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Dereli köyünde ahır yangını

Dereli köyünde ahır yangını Osmaniye merkeze bağlı Dereli Köyünde bir ahırda çıkan yangın hasara neden oldu.

Her adımımızda ayağımızdan tutup, aşağıya çekmek istediler

Her adımımızda ayağımızdan tutup, aşağıya çekmek istediler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Partisinin Osmaniye’deki İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU