MissSare
Coşkun, köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi

Coşkun, köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi

Tarih 04 Ekim 2019, 22:12 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Hasanbeyli ilçesine bağlı Çolaklı köyünde, köy sakinleri ile bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi.

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Hasanbeyli ilçesine bağlı Çolaklı köyünde, köy sakinleri ile bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi.

Vali Coşkun’un ziyaretinde Hasanbeyli Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat, Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Sağlam, İl Genel Meclisi Üyeleri Mehmet Bulanık ve Mustafa Acar ile ilçe kurum müdürleri de yer aldı.

Köy Meydanında, köy sakinleri ile buluşan Vali Coşkun ilk olarak Köy Muhtarı Adem Sönmez’den köyün nüfusu, geçim kaynakları, eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

Köy Muhtarı Adem Sönmez, davetlerini kırmayıp köylerini ziyaret ettiği için tüm köy halkı adına Vali Coşkun’a teşekkür ederek, “Bugün Sayın Valimizi Köyümüzde misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Geldiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Vali Ömer Faruk Coşkun ise zaman zaman ilçe ve köylere ziyaret gerçekleştirdiklerini, sorun ve talepleri dinlediklerini ifade ederek, “İlçe ve köylerimizi mümkün olduğunca sık ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Bugün de hem sizlerin taleplerinizi, önerilerinizi almak hem de köyümüzle ilgili hususları sizlerle istişare etmek için Çolaklı Köyümüzdeyiz. Bizleri, köyünüzde misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Vali Coşkun, konuşmasının ardından sözü köy sakinlerine bırakarak kendisine iletilen sorun ve talepleri tek tek dinledi.

İletilen tüm talepleri değerlendirmeye aldıklarını ve ilk olarak acil çözüm gerektirenler olmak üzere, her biri için çözüm üretmeye gayret gösterdiklerini ifade eden Vali Coşkun, “Hedefimiz, ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın mümkün olan en iyi koşullarda hayatlarını sürdürmeleridir. Tüm kurumlarımızla birlikte bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz” diye konuştu.

Çolaklı Köyü muhtarı ve köy sakinleri, Vali Coşkun’a köylerini ziyaret ettiği ve sorunlarını, taleplerini dinlediği için teşekkür ettiler.


Haber merkezi

Bu haber 1325 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gündem

Cebelibereketli Gazeteciler Tombul’a ziyaret etti

Cebelibereketli Gazeteciler Tombul’a ziyaret etti Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Jandarma Komutanlığı'na atanan Kıd...

Trafikte yaya önceliğine dikkat çektiler

Trafikte yaya önceliğine dikkat çektiler Osmaniye’de trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek için “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” kampanyası başlatıldı.

      BASIN İLAN KURUMU


      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU