Kampüste sana, Kızılay’da kana ihtiyaç var

Kampüste sana, Kızılay’da kana ihtiyaç var

Tarih 14 Mart 2019, 09:50 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret etti.

Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette OKÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı İ. Savaş Dündar ile Ak Parti Başkan Yardımcısı Kemal Yalçın’da hazır bulundu.
Türk, nazik ziyaretleri için Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’na ve Ak Parti Başkan Yardımcısı Kemal Yalçın’a teşekkür etti.
Ziyaret sonrasında Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ile Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Genç Kızılay Kulübü tarafından Üniversitede düzenlenen “Kampüste Sana, Kızılayda Kana İhtiyaç Var” kan bağışı toplama kampanyasının yapıldığı Mühendislik Fakültesi binasına geçti.
Burada kulüp yetkililerinden kan bağışı toplaması ile ilgili bilgiler alan Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve Rektör Prof. Dr. Murat Türk daha sonra Üniversite ve Tosyalı Holding işbirliği ile yapımı tamamlanan %80 yerli güneş enerjisi ile çalışan “ATA-OTO” isimli elektrikli aracın çalışmaları hakkında yerinde bilgi aldı. Haber Merkezi

Bu haber 10 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Osmaniye’de

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Osmaniye’de Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Aksu Osmaniye Valiliğini ziyaret etti.

Okul sporlarında Bilim öğrencilerinin başarısı

Okul sporlarında Bilim öğrencilerinin başarısı Her yıl ''Okul Sporları Satranç Turnuvası'' adıyla çeşitli yaş guruplarında yapılan yarışmalarda Bi...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU