Yüksek hedeflere ulaşmak için çaba harcıyoruz

Yüksek hedeflere ulaşmak için çaba harcıyoruz

Tarih 11 Şubat 2019, 10:03 Editör Haber Merkezi

Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı ve beraberindeki heyet Düziçi Ortaokulu Okul Aile Birliğinin davetlisi olarak Uzun Banı Mahallesinde bulunan Düziçi Ortaokulunu ziyaret etti.

Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı ve beraberindeki heyet Düziçi Ortaokulu Okul Aile Birliğinin davetlisi olarak Uzun Banı Mahallesinde bulunan Düziçi Ortaokulunu ziyaret etti.
Ziyarette Okul Müdürü Sayın İlyas Öztürk, okulda gerçekleştirilen çalışmalar ve öğrencilerin başarı durumları ile ilgili bilgiler verdi.
Okul Müdürü Öztürk, “Yaptığımız çalışmalar ile okulumuz tercih edilen okul haline gelmiştir, kolejlerde ve özel okullarda olmayan fiziki imkanlara kavuştuk. Öğretmen, öğrenci, veli ve hayırsever vatandaşlarımızla daha yüksek hedeflere ulaşmak için çalışıyoruz. Emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür ederim” dedi.
İlçe Kaymakamı Mutlu Almalı, “Yapılan çalışmalar ve artan başarı grafiği için okul idaresini ve öğretmenleri tebrik ediyorum, gördüğüm çalışmalar örnek olabilecek çalışmalar” dedi.
Ziyaret sırasında Okul Aile Birliği Başkanı Selim Alaca, misafirlere çeşitli ikramlarda bulunarak, okul Aile birliği çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ziyarete Kaymakam Mutlu Almalı ile birlikte İlçe Garnizon Komutanı Serkan Esen, Osmaniye İş-Kur müdürü Ahmet Altunkaynak, SGK il müdürü Mücahit Çelik, İş-Kur müdür yardımcısı Hacı Akkoyun, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Ali Galip Mart, İlçe milli eğitim Şube müdürleri Cuma Sağır, Mehmet Akpınar, Memur-Sen İlçe başkanı Ökkeş Emirler ve okul müdürleri katıldı. Haber Merkezi

Bu haber 11 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

FETÖ şüphelileri adliyeye sevk edildi

FETÖ şüphelileri adliyeye sevk edildi Osmaniye'de FETÖ şüphelisi 12 eski komiser yardımcısı adliyede Ankara merkezli 76 ilde düzenlenen Fethullahçı T...

Arı kayıpları konusunda uyarı yapıldı

Arı kayıpları konusunda uyarı yapıldı Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde özellikle ova köylerinde tarımsal ilaçlama döneminin başlayacak olması dolayısıyla, ...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU