MissSare

Hizmet kalitesi eğitimlerle artıyor

Tarih 11 Temmuz 2018, 09:09 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları eğitim semineri düzenlendi.

Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları eğitim semineri düzenlendi.
İl Müdürü İbrahim Sağlam, Çukurova salonundaki etkinlikte yaptığı açıklamada,
Vatandaşların memnuniyetinin arttırılması ve daha iyi hizmet verilmesi için yapılan anketlerin sonuçlarının değerlendirildiğini belirtti.
Kurum içi eğitimlerin önemsendiğini ifade eden Sağlam, “Kurumumuz tarafından yürütülen faaliyetlerin performans analizleri yapılarak iyileştirme fırsatlarını değerlendirme imkanımız oldu.  Kurumdan hizmet alan vatandaşlarımızın   memnuniyetlerinin arttırılması ve daha iyi hizmet verilmesi için yapılan anketlerin sonuçları değerlendirdik. İl Müdürlüğü olarak bir önceki yılda koyulan hizmet hedeflerinin ne kadarına ulaşıldığı konusunda bilgi edinildi” dedi.
Toplantıya, İl Müdür Yardımcısı Recep Bulut, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve Kalite Ekibi personelleri katıldı. Haber Merkezi

Bu haber 65 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Aile hekimliği nemini broşürle anlatıyorlar

Aile hekimliği nemini broşürle anlatıyorlar Osmaniye Sağlık İl Müdürü Hasan Öznavruz, "Aile Hekimliğinin Etkin Kullanımı İletişim Kampanyası kapsamında tanıtım...

Eşi tarafından öldürülen anne ve oğlu defnedildi

Eşi tarafından öldürülen anne ve oğlu defnedildi Osmaniye'de eşi tarafından tabancayla vurularak öldürülen kadın ile oğlunun cenazeleri toprağa verildi.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU