Hizmet kalitesi eğitimlerle artıyor

Tarih 11 Temmuz 2018, 09:09 Editör Haber Merkezi

Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları eğitim semineri düzenlendi.

Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları eğitim semineri düzenlendi.
İl Müdürü İbrahim Sağlam, Çukurova salonundaki etkinlikte yaptığı açıklamada,
Vatandaşların memnuniyetinin arttırılması ve daha iyi hizmet verilmesi için yapılan anketlerin sonuçlarının değerlendirildiğini belirtti.
Kurum içi eğitimlerin önemsendiğini ifade eden Sağlam, “Kurumumuz tarafından yürütülen faaliyetlerin performans analizleri yapılarak iyileştirme fırsatlarını değerlendirme imkanımız oldu.  Kurumdan hizmet alan vatandaşlarımızın   memnuniyetlerinin arttırılması ve daha iyi hizmet verilmesi için yapılan anketlerin sonuçları değerlendirdik. İl Müdürlüğü olarak bir önceki yılda koyulan hizmet hedeflerinin ne kadarına ulaşıldığı konusunda bilgi edinildi” dedi.
Toplantıya, İl Müdür Yardımcısı Recep Bulut, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve Kalite Ekibi personelleri katıldı. Haber Merkezi

Bu haber 15 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

OSB’de akıma kapılan işçi öldü

OSB’de akıma kapılan işçi öldü Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) çalıştığı fabrikada elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti.

Yılmaz’dan OTSO saldırısına ilişkin açıklama

Yılmaz’dan OTSO saldırısına ilişkin açıklama Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası'na 3 Temmuz’da yapılan silahlı saldırı...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU