Geleneksel kavurma şenliği düzenlendi

Geleneksel kavurma şenliği düzenlendi

Tarih 11 Temmuz 2018, 09:05 Editör Haber Merkezi

Kadirli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu öğretmenleri tarafından kavurma şenliği düzenlendi.

Kadirli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu öğretmenleri tarafından kavurma şenliği düzenlendi. Geleneksel hale gelen kavurma şenliği okul bahçesinde yapıldı.
Tüm masrafların okul çalışanları tarafından karşılandığı kavurma şenliğinde öğretmen ve aileleri şenlik sayesinde doyasıya bir gün yaşadılar. Kavurma Şenliğinde tüm hizmetleri okul idarecileri ve öğretmenlerin yaptıkları görülürken, ekmek arası kavurma ,ayran ve çay ikramında bulunuldu.
Okul Müdürü Remzi Beyoğlu, yaptıkları bu etkinlikle öğretmen ve ailelerine moral aşılandı. Kavurma Şenliğini öğretmen arkadaşlarımızın isteğiyle yapıyoruz. Amacımız çalışanlarımız ve meslektaşlarımız arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak; dayanışma, yardımlaşma, paylaşma duygularını güçlendirmektir dedi.
Öğretmen arkadaşlarının bu konudaki özverilerine de değinen Beyoğlu "paylaşma, yardımlaşma gibi güzelliklerde öğretmenler olarak başta öğrencilerimize ve herkese örnek olmak istiyoruz" dedi. Haber Merkezi

Bu haber 84 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Osmaniye’de

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Osmaniye’de Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Aksu Osmaniye Valiliğini ziyaret etti.

Okul sporlarında Bilim öğrencilerinin başarısı

Okul sporlarında Bilim öğrencilerinin başarısı Her yıl ''Okul Sporları Satranç Turnuvası'' adıyla çeşitli yaş guruplarında yapılan yarışmalarda Bi...

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU