CGC’den Haberde Önder Gazetesi’ne 1000.sayı ziyareti

CGC’den Haberde Önder Gazetesi’ne 1000.sayı ziyareti

Tarih 13 Ocak 2018, 13:55 Editör Haber Merkezi

CGC’den Haberde Önder Gazetesi’ne 1000.sayı ziyareti

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, Haberde Önder Gazetesi’nin 1000. sayıya ulaşması ve Yenises Dergisi’nin 23 yaşına girmesi dolayısıyla gazetenin ve derginin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Genel Koordinatörü Mehmet Aksoy’u ziyaret etti.

Önder Gazetesi ve Yenises Dergisi’nin Anadolu Medyası’nın Parlayan Yıldızı olduğunu belirten CGC Başkanı Ali Cihangir, Osmaniye’nin övünç kaynağı olan yayın organlarını ilimize kazandırdığı için Önder Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Haberde Önder Gazetesi ve Yenises Dergimizin İmtiyaz Sahibi Hasan Bölük’e teşekkür etti.

Hasan Bölük Başkanın her türlü övgüyü ve takdiri hak ettiğini söyleyen Cihangir, “Yerelde haftalık bir gazetenin 1000. sayısına ulaşması ve yine aylık yerel bir derginin 22 yılı geride bırakması istikrar ve meslek aşkının sonucudur. Mesleğini aşk ile yapan ve ilkesel duruşuyla da basın camiasına örnek olan Hasan Bölük, bizlere öncülük ve önderlik etmektedir. İlimize tasarımı ve içeriğiyle ulusal standartlarda gazete ve dergi kazandıran Hasan ağabayimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Osmaniye’nin bir gazetesi neredeyse tüm Türkiye’ye dağıtılmaktadır. Yine aynı şekilde dergi de yurt genelinde dağıtıldığı gibi yurt dışına da gönderilmektedir. Haberde Önder Gazetesi ve Yenises Dergisi ilimizin tanıtımına ve tanınmasına da önemli katkısı olmaktadır. Osmaniye’yi Türkiye’ye ve dünyaya taşımakta ve tanıtmaktadır.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Haberde Önder Gazetesi ve Yenises Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Genel Koordinatörü Mehmet Aksoy, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetine çalışmalarında başarılar diledi.

CGC Başkanı Ali Cihangir, Haberde Önder Gazetesi ve Yenises Dergisi İmtiyaz sahibi Hasan Bölük’e basın camiasına yaptığı üstün hizmetlerden dolayı çeşitli hediyelerin olduğu çantayı Mehmet Aksoy’a teslim etti.

Hediyeler ve ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileten Mehmet Aksoy ise CGC Başkanı Ali Cihangir’e Haberde Önder Gazetesi’nin 1000. sayısı ile Yenises Dergisinin son sayısını hediye etti. Haber Merkezi

Bu haber 378 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gündem

Fadıl Bulut İlkokulunda huzur toplantısı yapıldı

Fadıl Bulut İlkokulunda huzur toplantısı yapıldı Fadıl Bulut İlkokulunda huzur toplantısı yapıldı

“Değerlerimize Uygun, Edepli Mizah” projesi

“Değerlerimize Uygun, Edepli Mizah” projesi “Değerlerimize Uygun, Edepli Mizah” projesi

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU