MissSare
İyi parti teşkilatlanmaya devam ediyor

İyi parti teşkilatlanmaya devam ediyor

Tarih 13 Ocak 2018, 13:52 Editör Haber Merkezi

İyi parti teşkilatlanmaya devam ediyor

İyi Parti, Kadirli’de İlhan Köksal’ın kurucu başkanlığında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı.

İyi Parti Kadirli Kurucu Başkanı İlhan Köksal, yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıtırken, "Kadirli İYİ olacak" dedi. 
Uzun Çarşı Caddesi Çamlı Kahve içerinde bulunan parti merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuşan İyi Parti Kadirli Kurucu Başkanı İlhan Köksal , “Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde yapılan çalışmalar sonucunda 25 Ekim 2017 tarihinde İyi Parti Türkiye siyasetinde yerini almıştır. İyi Parti, ülkemizin son dönemlerde siyasi alanda yaşadığı tıkanıklıkları ortadan kaldırmak, kutuplaşmış seçmen kitlesini merkez bir parti altında toplamak, iç ve dış politikada var olan tahribatı ortadan kaldırmak ve toplumun her görüşünden renkleri tek bir çatı altında buluşturmak için İyi Parti kurulmuştur. Derdi vatan olan insanlarımıza yeni bir umut olmanın heyecanını yaşamaktayız. Henüz iki ayını geride bırakmış İyi Parti, bu kısa zaman diliminde Türk milletinden çok büyük bir teveccüh ve ilgi görmektedir” diye konuştu.
Daha sonra söz alan ilçe başkan yardımcısı Emekli İmam Hatip Salih Şen ise parti adına şu açıklamalarda bulundu; NEDEN "İYİ" PARTİ ? diyerek söze başlayan Şen, “Bunu anlamak için ülkemizin son 15 yılına bakmak lazım. Bu 15 yılda: Siyasi hayatımızda, ekonomik yaşantımızda, kültürel ve Sosyolojik yapımızda meydana gelen aşınma, kalitesizleşme, hırçınlaşma, Hatta terbiyesizleşme ve kötüye gidişe bakmak ve anlamak gerekir.Bu dönem içinde: Siyasi hayatımızda tek adamlık, tek adam etrafında yalakalık, ben yaptım oldu, lafımın üstüne laf istemem, konuşanı ihraç ederim zihniyeti hâkim olmuş, hedefsiz, gayesiz, teslimiyetçi bir yol izlenmiştir. Bizlerde Topal karıncanın; ateşe atılan Hz İbrahim'in tarafını tuttuğu gibi hiç olmazsa tarafımız belli olsun diye, ikinci yolu yani hak yolunu yani mücadele yolunu seçtik. Bu yolun adı: "İYİ PARTİ' dir.Ülkemizin her zerresine sevgi kültürünü götürmek için, "Yaratılanı severim Yaratandan ötürü" diyerek,"İYİ" BİR TÜRKİYE için yola çıkıyoruz” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

Bu haber 376 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gündem

CGC’den Haberde Önder Gazetesi’ne 1000.sayı ziyareti

CGC’den Haberde Önder Gazetesi’ne 1000.sayı ziyareti CGC’den Haberde Önder Gazetesi’ne 1000.sayı ziyareti

Fadıl Bulut İlkokulunda huzur toplantısı yapıldı

Fadıl Bulut İlkokulunda huzur toplantısı yapıldı Fadıl Bulut İlkokulunda huzur toplantısı yapıldı

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU