Öğretmenlerle toplantı düzenlendi

Öğretmenlerle toplantı düzenlendi

Tarih 12 Ocak 2017, 20:33 Editör Haber Merkezi

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde, ilçe Kaymakam Vekili Mustafa Koç başkanlığında öğretmenlerle toplantı düzenlendi.


Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde, ilçe Kaymakam Vekili Mustafa Koç başkanlığında öğretmenlerle toplantı düzenlendi.
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Dinler ile İlçe merkezi ve köy okullarına görev yapan tüm öğretmenler katıldı.
Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımızın çağın gereklerine uygun bir şekilde yetişmesine olanak verecek olan kişiler sizlersiniz ifadelerini kullanan Koç, “Bilgi ve becerileri kazanmış, yanlışı ve doğruyu ayırt edebilen, topluma yön verebilecek insanlar olarak yetiştirmelerinde anne babaları kadar öğretmenlerimize de büyük sorumluluklar düşüyor. Ayrıca, azim ve sorumluluk isteyen mesleklerinde öğretmenlerimizin de karşılaşabilecekleri zorluk ve sıkıntılar olduğunu biliyoruz. Bu sorunları gidermek için Devletimizin imkanları ölçüsünde problemleri çözmeye çalışacağım. Her zaman kapım öğretmenlere açıktır” dedi. Kasım Karadağ

Bu haber 173 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Osmaniye

Ceza ve İnfaz Kurumuna Borsa Yönetiminden ziyaret

Ceza ve İnfaz Kurumuna Borsa Yönetiminden ziyaret Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Toprakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu'nu ziyaret etti.

Bıçakların iyi bir ustanın elinden geçmesi gerekir

Bıçakların iyi bir ustanın elinden geçmesi gerekir Osmaniye'de Kurban Bayramı arifesinde bıçak ve satır satışı yapan esnaflar en yoğun saatlerini yaşıyor.

      RESMİ İLANLAR

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?Tüm Anketler

     HAVA DURUMU